napsali2016A

Napsali jste o nás

 

Dejte nám vědět o Vašich pocitech. Napište nám na e-mail či facebook. 
Záleží nám na tom abyste se u nás cítili dobře.
 

       

 


 

Předně moc děkujeme za pozvání a musím říct, že jsme s kolegyní byly naprosto nadšené. Mile překvapené jsme byly už na začátku, protože v pokladně seděl kluk, který s přehledem a hlavně s úsměvem zvládal vydávat vstupenky a ještě zapisovat rezervace. A pak celková organizace – moc dobře promyšlené od uvaděček u vstupu až po kartičky na WC:). Představení samo o sobě vůbec neodpovídalo mému očekávání, protože ho absolutně předčilo – vtipné, barevné a hravé, neuvěřitelně propracované. Opravdu jsme od Vás odcházely neskutečně naladěné a podle reakce okolí jsme rozhodně nebyly samy. Ještě jednou moc děkujeme!


S pozdravem
 
Kristýna Bierzová
IncoCzech Travel Prague a.s.

 


 

Hallo,
Thank you very much!
We all really enjoyed the show.


With regards,
Andreas Fortunat

 Vážení v černém divadle IMAGE!

Dostalo se mi té příležitosti již několikrát shlédnout Vaše pořady. Ráda bych Vám všem - celému kolektivu, poděkovala za krásný čas strávený v obecenstvu.
Každý z nás na své životní pouti pozná nastavené nižší nebo vyšší laťky pro překonávání určitých nesnází. V době, kdy zrovna taková životní okolnost přijde,člověk hledá jak vše důstojně zvládnout. Dovolte, mi, prosím, popsat čerstvý příběh. Zrovna včera Vaše divadlo navštívily dvě mladé ženy, mající dvě a druhá 3 děti, jejichž manželé je opustili. Řekne se - docela standardní situace - žel..... Jenže takový příběh se musí zdolávat dennodenně ve stresu atd... A proč to píšu? Uplakaná, zklamaná, bolavá duše, naplněná bolestí, bojující o své postavení ve společnosti, přijde a posadí se v hledišti... A odchází usměvavá,rozesmátá, uvolněná od stresu, nabitá energií, spuštěnými endorfiny z podvěsku mozkového.
Vážení, zdá se vám málo? Vždyť to co vytváříte, jsou momentální léky na trampoty života!!! Vaše vystoupení nemá jen vysoký kulturní profesionální projev, ale potravu pro vyhladovělou duši po něčem krásném, radostném. Myslím, že děláte víc, než možná do hloubky tušíte. Uvedu ještě jeden příběh. Navštívili Vás též manželé ve věku 74 let. Velmi inteligentní, společenští, stále vitální.
Jenže dotyčný pán má rakovinu a ví že dlouho nemá naději žít - dle sdělení lékařů.Denní těžkosti, bolesti, po operacích atd.... Po shlédnutí Afrikánie doslova zářil!!! V tu dobu zapomněl na bolesti a vše zlé.... Oči měl naplněné jiskrou potěšení, jeho úsměv též prozrazoval uvolnění od těžkostí...
Myslím, že je spravedlivé aby se k Vám takové zprávy dostaly. Je jich jistě mnoho po celém světě, kam jste zváni. Takový vliv který tvůrci pořadů uvedli v praxi, není k zaplacení!!! Bez nadsázky mohu říci, že nenuceným způsob děláte jakousi psychoterapii :-) a o tom je umění - vstoupit do divákovy duše.....

Proto, prosím, přijměte nejen můj obdiv, úctu, vděk a velké poděkování....
Kde se snoubí něha, ladnost, vytříbenost vkusu, invence s důvtipem, barevnost kostýmů s nasvětlením, "živé" kulisy, rozvernost s překvapením i vážnost moderního tance v baletu, dodávají pestrost a čas utíká ani nevíme jak, kdy vůbec není nutná přestávka. Má to spád, v žádném případě není možné - nedovolíte aby se divák nudil! Proto můžete mít celosvětový úspěch. Jistě že Vám nepíšu zas až tak něco nového...musíte mit ohlasy podobného typu... Nic méně, ráda bych i Vás trochu potěšila pár řádky a dala zpětnou vazbu za skrývající se hodnotnou dřinu v přípravách v zákulisí i v cestování.....

Přeji celému kolektivu stávající energii, pohodu, sílu ke zdolávání
vlastních laťek a někoho kdo i Vás by povzbudil, potěšil, když přijde takový čas -
tak to píše Šalamoun - že "Všechno má svůj čas".

Bůh Vás provázej, opatruj a požehnávej na všech cestách!

Jiřina Králová

 I'm a fans of your theatre.
I understand from your website that you will tour to China this year.  May I know the details of the programmes?
Moreover, I'd like to know if your threatre will come to HK to perform again since your last show here in 2006?
Hope to hear your reply.
Many thanks.
yours,
Emily

 


 

FANTASTIC !!!! ALL the mimes are SIMPLY GREAT !!! But to me, the gold medal goes to Josef and Petr! The pieces I have preferred from all are : The mosquito at the beach, Flying the plane, In human’s brains with rain on the audience and Dracula in the show I saw a month ago. EXCELLENT all together with SUPERB light effects at the moment, really FASCINATING! And congratulations to the Lady who is the producer and the dancers.

Have a nice week-end.
I am looking forward to attend the show again!
Kind regards,
Donald

 


 

Excellent, fantastich, empfehlenswert! Ich habe im Theather begeisterte Schulklassen erlebt. Ich besuche Prag 20 Jahre, viele Veranstaltungen gesehen, jetzt geht sogar mein 7 Jahre alte Enkelkind mit und es ist begeistert! Es sagt, solches Theater habe ich noch nicht gesehen. Ich wünsche den ganzen Team des Theathers viel Erfolg in der Zukunft.

Dagmar Schellhaas

 Chtěla jsem Vám moc poděkovat za vystoupení Afrikania - byli jsme na něm minulý čtvrtek a byli jsme nadšení.

Monika Kohoutová
fundraising O.s. Green Doors

 
Děkujeme, bylo to jednoznačně špičkový! A díky HUBu Praha za echo :-)
Romana Tamatea Kocourková

 Thank you for a wonderful show last sunday! Studio clip was brilliant! I wish i could stay more and watch the rest of the shows.we are waiting for you in greece!!!
Thodoris Vilaras

 


 
;