kaleidoskop

KALEIDOSKOP - dětské představení

 

ŽIVÝ KALEIDOSKOP DIVADLO PRO DĚTI V PRAZE

Černé divadlo okouzluje, inspiruje a probouzí fantazii.

 

V představení Živý Kaleidoskop pro děti uvidíte tančící antilopy, motýly, zebry, mouchu, opice nebo housenku a dokonce spatříte i trávu růst. Černodivadelní pohyblivé obrazy střídají dva kamarádi mimové, kteří společně nebo sami sobě navzájem vymýšlejí různé kulišárny. Pro děti hrálo Divadlo Image s úspěchem v mnoha zemích světa a nyní se těší na malé české diváky. Představení je vhodné pro děti od 5ti let, pobaví se i puberťáci, dospělí a senioři.

 

TERMÍNY PŘEDSTAVENÍ: 

neděle 4.6. 2017 v 15.00 hodin - pro rezervaci/koupi vstupenek prosím klikni zde:https://www.webticket.cz/akce/25123.c

 

Vstupenky je možné také zakoupit v pokladně Divadla IMAGE, denně od 10.00 hodin do 20.00 hodin. Dovolujeme si Vás upozornit, že pokladna a vstup do divadla je uvnitř pasáže. V objektu je ještě jiná divadelní scéna. Náš sál je nově zrekonstruovaný, bezbariérový a klimatizovaný.

 

Živý Kaleidoskop - divadlo pro děti v Praze

ADRESA divadla

Image Theatre

Národní 25, Praha 1, 110 00

CENA VSTUPENEK

děti do 4 let / zdarma (bez nároku na vlastní sedadlo)

děti od 4 let, dospělí, senioři / 150,-

REZERVACE VSTUPENEK

tel: 732 156 343, 222 314 448

image@imagetheatre.cz

 
     

Doporučený věk dětí je od 4 let. Představení trvá 70 minut + 15 minut přestávka. Před i po představení je Vám k dispozici divadelní kavárna. Pokud se Vám naše představení líbí, podpořte jej tím, že o něm dáte vědět dál, například pomocí Facebooku, kde mimo jiné budeme inzerovat i soutěže o vstupenky na některá následující představení.

 

Bavíme se společně. Těšíme se na Vás!

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
;