DANCE PERFECT – závěrečné vystoupení

V pondělí 20. května 2024 v 9.00 bude zahájen předprodej vstupenek na letošní závěrečná vystoupení kurzů tanečního studia DANCE PERFECT

Součástí večera bude také vystoupení Streetového soutěžního týmu The Mes(s) a uměleckého souboru studia DOT504 Junior.

Cena vstupenky: jednotné vstupné 290 Kč
Děti do 3 let: vstup zdarma bez nároku na vlastní sedadlo

Program obou večerů naleznete zde:
– program večera – pondělí 24. června 2024
– program večera – úterý 25. června 2024

Důležité pokyny pro všechny návštěvníky:

Pomozte nám vytvořit pro vaše děti krásný večer. Jak?
Respektujte prosím fakt, že není možno opouštět během představení sál divadla. K tomu je určena pouze přestávka.
Nemějte obavu, o vaše děti je v zákulisí dobře postaráno a vyzvednout si je budete moci pohodlně během přestávky, která je dostatečně dlouhá.
Opouštěním sálu během dalších vystoupení zásadním způsobem rušíte ostatním zážitek z vystoupení a stresujete tím i vystupující děti. A platí to i obráceně – opožděný vstup do sálu je pro ostatní diváky i vystupující stejně rušivý a stresující.
Věříme, že při dodržení výše uvedených pokynů vašim dětem připravíme nezapomenutelný večer.

ČTYŘLÍSTEK A TALISMAN MOCI – HOST

Čtyřlístek a Talisman moci

Divadelní zpracování slavného komiksu

Účinkují: Patrik VojtíšekRostislav TrtíkEliška OchmanováKristýna ŽďánskáOndřej VenclíkKryštof NohýnekVáclav KrátkýLibor Jeník
Autor: Libor Jeník
Režie: Libor Jeník
Produkce: Lukáš Sýkora
Délka: 80 min. (včetně 20 min. přestávky)
Premiéra:16.09.2023
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.

 

A jsou zase tady! Báječný Čtyřlístek k vám zavítá se zbrusu novým a napínavým dobrodružstvím.

Tentokrát se čtveřice nerozlučných kamarádů – dobrosrdečná a důvtipná hospodyňka Fifinka, trochu roztržitý, ovšem geniální vynálezce profesor Myšpulín, často ustrašený, ale oddaný kamarád a vtipálek Pinďa a samozřejmě tak trochu nemotorný silák Bobík, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu za druhou, vydává za bájným Talismanem moci, který umí ovládat vše živé!

Aby ho naši čtyři přátelé získali, musí se vypravit do dalekých himalájských hor nebo na prosluněnou Havaj. Do cesty se jim ovšem postaví prohnaný a vykutálený profesor Zádrhel, který si na kouzelný talisman dělá také zálusk.

Jestli nad ním Čtyřlístek zvítězí, jestli potkají Sněžného muže, jestli se budou muset naučit tanec Hula-Hula nebo jestli potkají popleteného domorodého šamana anebo jestli…, ale však to sami uvidíte, když přijdete na naši další úžasnou pohádku, plnou legrace, napětí a pěkných písniček.

KOCOUREK MODROOČKO

KOCOUREK MODROOČKO

Pojďte s kocourkem Modroočkem poznávat svět!
Kocourek Modroočko je malé kotě, které se teprve učí pořádnému kočičímu životu. Jeho průvodcem je učený Bělovous Zrzunda a krásná kočka Zelenoočka. Postupně zjišťuje, jak dovede být ten „opravdový“ kočičí život zajímavý, někdy trochu krutý, ale především krásný. Na svém prvním výletě potkává různá zvířátka – křečka, krtka, králíka, psa, myši a různé kočičí kamarády. On i děti tak mohou poznávat jejich zvyky, chování, místa, kde žijí, čím se živí ale také jak se k nim chová člověk.

Pohádka provázena písničkami Marka Ebena (Blues kočky Zelenoočky, Tlapky klást potichu, Polštářky tvých tlapek, Kočičí jazz, V podzemí, Komu se nelení a mnohé další).

Hrají: Ivan Čermák / Radovan Snítil, Libor Jeník / Filip Sychra / Zdeněk Tomeš, Michaela Sajlerová, Zdeněk Tomeš / Patrik Vojtíšek
Autor: Josef Kolář, Jiří Untermüller, Marek Eben
Režie: Jiří Untermüller